17 Listopad 2015

Kraków, Polska


Lokalizacja

Sławkowska 5/7, 31-014 Kraków, Polska

Prelegenci

Luciano Donato Marino

Prezes ETN

Prezes Education and Training Network. Od ponad 10 lat zajmuje się kreowaniem stosunków miedzynarodowych poprzez utworzenie organizacji szkoleniowych w różnych krajach europejskich. Posiada szerokie doświadczenie z zakresu kształcenia i edukacji w mobilności międzynarodowej dla studentów, nauczycieli oraz kadry szkolnej.

Urszula Drejak

Dyrektor działu Stodunków Międzynarodowych

Zajmuje się nawiązaniem kontaktów oraz współpracą z Partnerami Europejskimi. Z wielką pasją i doświadczeniem zawodowym jest w stałym kontakcie ze szkołami oraz organizacjami szkoleniowymi, w celu wsparcia ich w realizacji projektów.

Maria Antonietta Parrella

Manager Human Resources

Manager HR wszystkich agencji ETN oraz dyrektor Training Vision. Posiada szerokie kompetencje zawodowe z zakresu zarządzania, co gwarantuje osiągnięcie wysokich standardów w naszych agencjach.

Federica Bocciarelli

Dyrektor ds. Praktyk i Szkoleń

Zajmuje się koordynacją praktyk i szkoleń w Training Vision, jednej z naszych 5 agencji szkoleniowych ETN. Jest odpowiedzialna za organizacje staży w Anglii oraz monitorowanie całego doświadczenia zawodowego podczas mobilności. Ekspert w zakresie programu ECVET, współpracowała przy tworzeniu „best practices” oraz nowego systemu monitoringu i oceny dla agencji szkoleniowych ETN.

Program


MetroUI_MailKontakt

NATALIA MICHALAK - projects7@etnerasmusplus.eu