uk   bulgaria   romania  flag slovacchia 1  italia   spagna flag

Sukces projektu mobilności zależy w dużej mierze od wyboru partnerów międzynarodowych

 

Czy Planujecie Państwo zlożyć projekt mobilości w ramach programu Erasmus Plus w następnym roku?

Czy szukacie Państwo Partnera Europejskiego, który wspomógłby Was w realizacji projektu, dającego uczniom mozliwość zdobycia niepowtarzalnego doświadczenia zawodowego zagranicą ?

Zapraszamy do wspólpracy z ETN Erasmus Plus oraz bezpłatnego uczestnictwa w naszych Seminariach.

do następnego seminarium

Daty

Chcąc zapoznać Państwa z możliwościami, które oferuje przystąpienie do programu Erasmus Plus zachęcamy Was do udziału w bezpłatnych Seminariach organizowanych przez ETN.

Mogą Państwo wybrać miejsce, do którego będzie najwygodniej dojechać:


ZGŁOŚ SWOJE UCZESTNICTWO!

Please note there is limited availability. We can host a maximum of 2 people for each organization. All participants will have to make their own registration.


Uczestnictwo w seminarium daje Państwu okazję do:

 • Spotkania się z nami osobiście i lepszego poznania Akademi ETN, która oferuje naszym partnerom unikalny zakres usług obejmujących wszystkie aspekty mobilności
 • Otrzymania szeregu przydatnych informacji online w formie ETN Erasmus + Project Academy na temat przygotowania i składania projektów Erasmus +
 • Zdobycia ważnych wskazówek dotyczących wdrożenia procedury ECVET
 • Zapoznania sie z Big Bang – naszą nową platformą internetową, dzięki której zarządzanie mobilnością stanie się łatwiejsze i szybsze
 • Nawiązania kontaktu z innymi szkołami oraz organizacjami znajdującymi się w Państwa regionie

Prelegenci

Federica Bocciarelli

Dyrektor ds. Praktyk i Szkoleń

Zajmuje się koordynacją praktyk i szkoleń w Training Vision, jednej z naszych 5 agencji szkoleniowych ETN. Jest odpowiedzialna za organizacje staży w Anglii oraz monitorowanie całego doświadczenia zawodowego podczas mobilności. Ekspert w zakresie programu ECVET, współpracowała przy tworzeniu „best practices” oraz nowego systemu monitoringu i oceny dla agencji szkoleniowych ETN.

 

Maria Pina Triunfo

Wydzial Zarzadzania Projektami

Ekspert w dziedzinie projektowania i zarządzania projektami w dziedzinie edukacji , integracji społecznej i wzrostu gospodarczego , zapewni pomoc i doradztwo w przygotowaniu projektów .

Program

Kim Jesteśmy

Education and Training Network jest grupą europejskich firm partnerskich, działających na polu mobilności międzynarodowej oraz edukacji od roku 1996.

W skład ETN wchodzi 5 agencji edukacyjnych mających szerokie doświadczenie w planowaniu oraz zarządzaniu projektami europejskimi :

Jedna osoba, pięć krajów, Twój język

Z ogromną siecią liczącą ponad 5000 partnerów europejskich, dążymy do tego aby mobilność edukacyjna stała się okazją dla wszystkich.

Naszym głównym celem jest oddać do Państwa dyspozycji wielolenie doświadczenie całego partnerstwa ETN proponując pakiet ofert dla szkół każdego szczebla, wspierając w ten sposób europejski wymiar edukacji.

Usługi dla uczniów

 • Wysokiej jakości praktyki zawodowe i monitoring nad całym doświadczeniem
 • Organizacja logistyczna ( zakwaterowanie, transfer, transport lokany i help desk)
 • Indywidualne doradztwo oraz wsparcie dla ucznia
 • Pomoc w określaniu wyników uczenia się, a także potwierdzenie ich odpowiednimi dokumentami zgodnie z procedurami ECVET ( Europejski System Trasferu Osiagnięć w Kształceniu i Szkoleniu Zawodowym)
 • Kursy językowe (Włoski, Hiszpański, Bułgarski, Angielski, Niemiecki)

Usługi dla nauczycieli i pracowników

 • Seminaria i warsztaty
 • Profesjonalne wizyty w najlepszych firmach
 • Zawodowe doradztwo oraz wsparcie
 • Marketing: doradztwo strategiczne oraz coaching
 • Kursy strukturalne dla nauczycieli i kadry szkolnej – aby zapoznać się z pełną listą naszych kursów , prosimy odwiedzić naszą stronę internetową: www.etnerasmusplus.eu/KA1structuredcourses

Kontakt

Polska

NATALIA MICHALAK

projects7@etnerasmusplus.eu

+39 0971 51794

Włochy

ANGELA SALVATORE

salvatore@etnmanagement.eu

+39 0971 51794

ZESPÓŁ ETN TOUR